تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
معاون گردشگری می‌گوید: برقراری سفرهای نوروزی به حاد نشدن ویروس کرونا در کشور مشروط شده است. ضمن این‌که سفر به شهرهای قرمز و نارنجی در تعطیلات نوروز ممنوع خواهد بود و سفر به نقاط دیگر کشور به ارائه «رزرو اقامتگاه» منوط خواهد شد.
خبر
۱۵ بهمن ۱۳۹۹
نخستین گام را برای انتقال قدرت و ورود به کاخ سفید در ۷۳ روز آینده برداشت.
خبر
۱۹ آبان ۱۳۹۹
چه کسی برنده انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود نتایج آنلاین ببنی
خبر
۱۳ آبان ۱۳۹۹
اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر بحرانی/ کاهش ۵۰ درصدی حضور کارکنان دولت در تهران تا پایان آبان
ایسنا
۱ آبان ۱۳۹۹
فعالیت یک هکر است. از آنجایی که مرگ کودک اهوازی به برنامه ی این هکر منسوب شده ، برخی از خانواده ها اظهار نگرانی کرده اند.
رکنا
۱ آبان ۱۳۹۹
رهبر کره شمالی پس از ۳ هفته و با روحیه ای بالا در انظار عمومی ظاهر شده است.
مهر
۱۹ خرداد ۱۳۹۹
امروز علی لاریجانی، عباس آخوندی و ابوالحسن فیروزآبادی برای کاندیداتوری در انتخابات ثبت نام کردند، وجه شبه این سه نفر، محل تولدشان است؛ نجف اشرف، عراق.
خبر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
از شورای نگهبان خبرمی‌رسد با استناد به بندهای «الف، ب، ج» ماده ۷۱ قانون خدمات کشوری و همچنین ابلاغیه جدید این شورا درباره شرایط اولیه نامزدها، علاوه بر عدم‌احراز صلاحیت تمامی نامزدهای شناخته‌نشده،
خبر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: اسامی نهایی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۶ خردادماه اعلام خواهد شد.
خبر
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
جزئیات برگزاری امتحانات حضوری و غیرحضوری دانش‌آموزان در کرونا
خبر
۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
اسامی پذیرفته‌شدگان یک برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۹ وزارت آموزش و پرورش اعلام شد و قبول‌شدگان باید برای طی سایر مراحل قبل از استخدام اقدام کنند.
خبر
۲۲ فروردین ۱۴۰۰
علی‌رغم هشدار وزارت بهداشتی‌ها مبنی بر لزوم ایجاد محدودیت در مسافرت‌ها در ایام نوروز و رعایت دو چندان پروتکل‌های بهداشتی، اما با عادی‌انگاری شرایط کرونا در کشور، مجددا آمار بیماری صعودی شده و خیز چهارم کرونا در کشور با سرعت رو به اوج است. بر این اساس حالا دوباره راهکار تعطیلی سراسری ۱۰ روزه در دستورکار قرار گرفته است.
خبر
۲۰ فروردین ۱۴۰۰
کارت اعتباری سهام عدالت فیزیکی نیست بلکه نشان بانک و نوعی دسترسی است. مدیر پروژه کارت‌های اعتباری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، نحوه‌ دریافت کارت اعتباری سهام عدالت را تشریح کرد.
خبر
۱۹ فروردین ۱۴۰۰